|
|
 
PATRON MERYTORYCZNY
SPONSOR
PARTNERZY
PATRONAT MEDIALNY
ORGANIZATOR

Partnerzy

Patron Merytoryczny

Polish Digital Signage Association to platforma porozumienia głównych firm branży Digital Signage w Polsce, wspieranych przez międzynarodowe instytucje, związane z rynkiem dynamicznej komunikacji marketingowej. PDSA skupia wokół siebie firmy działające w sektorze cyfrowego przekazu reklamowego, którym zależy na rozwoju branży w Polsce, wymianie doświadczeń i opracowaniu spójnych standardów.

To odpowiedź rynku na rosnące zainteresowanie tą drogą komunikacji marketingowej. Wszechobecna digitalizacja również rynku reklamy musiała zaowocować powołaniem instytucji, która zajmie się monitorowaniem branży oraz skupi się na wypracowaniu spójnych standardów rynku.

PDSA realizuje swoje cele ze środków własnych, głównie składek członkowskich oraz budżetów celowych. W ramach swojej działalności PDSA współpracuje z wieloma specjalistami branży reklamowej, badawczej i nowych technologii.

Główne cele statutowe realizowane przez stowarzyszenie to: edukowanie rynku reklamowego, integracja branży, standaryzacja oraz organizacja szkoleń i warsztatów.

www.pdsa.org.pl


Patron Merytoryczny

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej została założona w 1998 roku przez ponad 100 firm prowadzących działalność w branży reklamy zewnętrznej. Wśród członków-założycieli IGRZ znalazły się firmy, będące właścicielami nośników reklamy zewnętrznej, jak i firmy brokerskie oraz firmy podwykonawcze, świadczące różnego rodzaju usługi dla właścicieli nośników.

Przez cały okres swojego istnienia, IGRZ koncentrowała się na działaniach statutowych - w interesie swoich członków. Dążyła do zmiany niekorzystnych przepisów prawnych, poprawiała wizerunek branży reklamy zewnętrznej, publikowała cykliczne raporty o rynku reklamy zewnętrznej, przygotowywała działania marketingowe promujące reklamę zewnętrzną na tle innych mediów reklamowych i organizowała społeczne kampanie, jak np. promocja Pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski czy też budowy metra i obwodnicy dla Warszawy. Podjęte zostały również działania zmierzające do rozszerzenia formuły Izby o obszary bardzo pokrewne branży reklamy zewnętrznej. Członkowie IGRZ każdorazowo na Walnym Zgromadzeniu pozytywnie oceniali działalność Izby i udzielali absolutorium jej statutowym władzom.

Sponsor

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii wyświetlania obrazu w zakresie monitorów LCD oraz projektorów.
Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak: wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej i budowania ścian wideo (reklama i informacja w miejscu sprzedaży), monitory graficzne oraz monitory medyczne.
Oferta projektorów obejmuje produkty od lekkich przenośnych, poprzez projektory 3D, projektory do kina domowego, modele do projekcji z krótkiego dystansu, do pracy z tablicami interaktywnymi, urządzenia do pracy ciągłej, obsługi eventów, aż w końcu cyfrowe projektory kinowe.
W dziedzinie Digital Signage NEC Display Solutions od lat jest w czołówce rynkowej dostarczając nie tylko wysokiej klasy nośniki, ale szeroki wachlarz akcesoriów oraz nowatorskie rozwiązania dla inteligentnego DS np. software biometryczny, oprogramowanie pozwalające zsynchronizować pracę różnego rodzaju sensorów z odpowiednio dostosowaną treścią wyświetlaną na nośnikach DS.

Tak szeroka oferta pozwala stworzyć na bazie produktów NEC najnowocześniejsze, inteligentne systemy DS.
Spółka NEC Display Solutions, której właścicielem 100% udziałów jest NEC Corporation, ma centralę w Tokio w Japonii, natomiast europejska siedziba mieści się w Monachium w Niemczech. W Polsce firma reprezentowana jest przez Przedstawicielstwo NEC Display Solutions Europe GmbH.

www.nec-display-solutions.pl


Sponsor

TVN S.A. jest wiodącym nadawcą telewizyjnym w Polsce.

Obecnie nadaje jedenaście kanałów telewizyjnych: TVN, TVN 7 i TTV, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, iTVN, TVN CNBC, Telezakupy Mango i NTL Radomsko.

W ramach Grupy TVN działa TVN Player – internetowa platforma wideo na żądanie, będąca odpowiedzią na zmieniający się sposób konsumpcji treści telewizyjnej i oferująca dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów TVN. Do grupy należy także Agencja TVN - najbardziej wszechstronna agencja mediowa w Europie Środkowej i Wschodniej oraz największe biuro sprzedaży reklam w Polsce – TVN Media.

Grupę TVN łączy strategiczne partnerstwo z Grupą Canal+, operatorem nC+ - wiodącej platformy cyfrowej w Polsce. Jest także partnerem Ringier Axel Springer Media AG, będącego operatorem Onetu – lidera wśród portali internetowych.

TVN S. A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 2004 roku.

Sponsor

Aduma S.A. jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach Human-Computer Interaction. Spółka jest ekspertem w przygotowaniu systemów reagujących na ruch, kinetycznych, dotykowych, mobilnych i rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Autorskie rozwiązania firmy, projektowane w oparciu o naturalny interfejs użytkownika (NUI), znajdują zastosowanie we wszystkich obszarach, gdzie ma znaczenie sprawna, funkcjonalna i angażująca komunikacja człowieka z komputerem – w marketingu, edukacji, informacji i wielu innych. Do grona klientów Aduma S.A. należą najbardziej wymagające globalne marki – od technologicznych i telekomunikacyjnych po branżę retail oraz sektor publiczny. Za swoje realizacje Aduma S.A. otrzymała szereg wyróżnień. W 2012 były to m.in. nagrody: dla najbardziej innowacyjnej spółki w polskich parkach technologicznych oraz PDSA Award dla produktu Digital Signange – za największy na świecie kinetyczny MegaWall we wrocławskim Sky Tower. Od lutego 2012 r. Spółka jest notowana na rynku New Connect GPW w Warszawie.

Sponsor

Benefit Multimedia S.A. należy do grupy kapitałowej Benefit Systems – twórcy autorskiego programu MultiSport. Benefit Multimedia specjalizuje się w obszarze Digital Signage – zarówno komunikacji marketingowej, technologii DS, jak i produkcji multimedialnej. Spółka jest twórcą Benefit TV – ogólnopolskiego programu i sieci nośników Digital Signage w wiodących klubach sportowych. Benefit TV to program stawiający na sport, aktywność i zdrowie, oglądany przez atrakcyjną dla reklamodawców, precyzyjnie określoną grupę docelową. Ramówkę TV na bieżąco tworzy doświadczony zespół redakcyjny. Spółka udostępnia czas reklamowy Benefit TV oraz realizuje sieci DS ściśle dopasowane do potrzeb klientów. Oferuje również kompleksową produkcję multimedialną i telewizyjną.

Oprócz satysfakcji klientów, do priorytetów Benefit Multimedia należy wspieranie zdrowego stylu życia oraz działalności proekologicznej i prospołecznej.

Sponsor

DDS Poland jest pionierem młodego rynku digital signage w Polsce. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, którą można nazwać “Digital Signage Company”, ponieważ przedmiotem naszej działalności są wyłącznie rozwiązania związane z rynkiem digital signage. Nie jesteśmy firmą instalacyjną ani dystrybutorem sprzętu, który dla potrzeb sprzedaży swoich podstawowych produktów i usług stworzył jednoosobowy dział digital signage. To co nas wyróżnia to nasza specjalizacja nakierowana na rozwijanie rozwiązań digital signage na wszystkich jej płaszczyznach.

Sponsor

Firma EDBAK Sp. z o.o. postała w 1992 r. Jest znanym producentem innowacyjnych systemów mocowania do telewizorów, monitorów oraz projektorów. Przez ostatnie lata swojej działalności, Firma poczyniła milowe kroki w kierunku sprostania oczekiwaniom współczesnych odbiorców. Dynamiczny rozwój potwierdzają inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów, co pozwoliło nam osiągnąć wysoką jakość oraz innowacyjność. Udoskonalenie organizacji produkcji i zarządzania jest potwierdzone Systemem Zarządzania Jakością zgodną z normą ISO 9001:2008 oraz Certyfikatem Bezpieczeństwa Produktu TUV GS.

Sponsor

Gefen jako lider rozwiązań dla cyfrowych sygnałów High Definition od 1998 roku dostarcza zaawansowane technologie w zakresie przedłużania, dystrybucji, przełączania i konwersji sygnałów audio / wideo / IT.

Rozwiązania firmy Gefen znajdują zastosowanie w zakresie dystrybucji sygnałów takich jak: HDMI, DVI, Dual Link DVI, HD-SDI, SDI, Component, S-Video, VGA, USB, FireWire, RS-232 i inne.

Gefen jest również producentem wysokiej jakości kabli miedzianych oraz światłowodowych dla sygnałów wspomnianych powyżej.

W ofercie znajdziemy również szeroki zakres produktów Digital Signage - od prostych playerów do zaawansowanych urządzeń z możliwością zarządzania treścią i interakcją z użytkownikiem / widzem.

Sponsor

Firma Internet Media Services S.A. (IMS) powstała w 2000 roku, zapoczątkowując w Polsce świadczenie usług z zakresu marketingu sensorycznego. Działając w segmencie mediów i nowoczesnych technologii, wykorzystujemy techniki pozwalające dotrzeć do współczesnego klienta bezpośrednio w miejscach sprzedaży towarów i usług.

Nowoczesne rozwiązania marketingowe w dziedzinie nowych mediów w miejscu sprzedaży obejmują trzy grupy usług:
• Audiomarketing - IMS proponuje rozwiązania, dedykowane dla miejsc, w których dobra atmosfera jest kluczowa dla wspomagania sprzedaży. Dobrze dobrany program muzyczny jest niezwykle istotnym elementem kreowania wizerunku miejsca, oraz tworzenia tożsamości marki. Kompleksowa usługa obejmuje „szyte na miarę” programy muzyczne oraz możliwość emisji reklamy dźwiękowej.
• Digital Signage (Videomarketing) - produkcja i emisja przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na ekranach plazmowych, umieszczonych w Galeriach Handlowych oraz w punktach sprzedaży detalicznej.
• Aromamarketing – tworzenie indywidualnych projektów zapachowych, wzmacniających wizerunek marki i uwzględniających specyfikę miejsca sprzedaży. To sztuka wykorzystania zapachu w kampanii marketingowej poprzez dotarcie do emocji klienta.

Sponsor

Infobox sp. z o. o. koncentruje się na rozwoju produktów i usług związanych z innowacyjną technologią dotykową oraz wizualizacją informacji. W ciągu niespełna kilku lat zdobyliśmy w Polsce na rynku kiosków multimedialnych pozycję lidera. Naszym celem jest zapewnienie klientom niezawodnych urządzeń, będących nowym narzędziem komunikacji i udostępniania informacji. Obok produkcji urządzeń, tworzymy i rozwijamy oprogramowanie nadające im funkcjonalność, jakiej oczekuje rynek i klienci. Dzięki temu możemy zaproponować szereg ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, mających zastosowanie na rynku multimediów i komunikacji elektronicznej. Rozwój technologii i rynku niesie nowe wyzwania dla naszej firmy.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości ekologicznej i promowanej w UE idei zrównoważonego rozwoju, wprowadziliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz uzyskaliśmy certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

Instalacja naszych urządzeń w miejscach publicznych jest wyzwaniem dla wzornictwa i estetyki. Za sprawą współpracy z najlepszymi polskimi projektantami, design naszych produktów czyni przestrzeń publiczną przyjazną i harmonijną.

Sponsor

Magit zajmuje się profesjonalnymi usługami w zakresie komunikacji i identyfikacji wizualnej w oparciu o systemy Digital Signage, multimedia i infokioski. Doświadczenie zdobyte przez 21 lat istnienia na rynku pozwoliło nam wyspecjalizować się w wielu dziedzinach branży reklamy oraz IT.
Nasza misja:
Jesteśmy liderem nowoczesnych mediów. Tworzymy innowacyjną firmę – atrakcyjną dla klientów i pracowników. Nasze wartości to doświadczenie, wiarygodność i harmonia w działaniu.

Partner

SALESmanago jest jednym z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation, który oferuje narzędzia behawioralne do identyfikacji i monitoringu zachowania klientów na stronach WWW oraz dotarcie do klienta z dopasowanymi, personalizowanymi ofertami w kanałach e-Mail Marketing, stronę WWW klienta, sieciach RTB oraz kanały sprzedaży bezpośredniej.

Kluczowymi klientami spółki i użytkownikami są największe w Polsce sklepy internetowe i sieci handlowe i usługowe m.in. Komputronik, Yves Rocher, Rainbow Tours, Travelplanet, Jean Louis David oraz banki wśród których największym jest Getin Bank. Z systemu SALESmanago korzystają również firmy w Niemczech, Hiszpanii i na Ukrainie.

Patron Medialny

DigitalSignageNews.pl to największy polski portal poświęcony wyłącznie tematyce Digital Signage. Na stronie regularnie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące wykorzystania technologii cyfrowych w komunikacji wizualnej, raporty, relacje z najważniejszych imprez branżowych wraz z obszernymi fotogaleriami, a także filmy z najbardziej interesującymi przykładami zastosowania Digital Signage w praktyce.

Patron Medialny

Visual Communication, to miesięcznik w którym można znaleźć informacje i artykuły z zakresu digital signage & LED, druku wielkoformatowego, sign, reklamy świetlnej, aplikacji foliowych oraz szeroko rozumianych mediów i kanałów komunikacji wizualnej.

Co miesiąc publikujemy:

• Najświeższe wiadomości z rynku komunikacji wizualnej
• Przekrojowe analizy i diagnozy w obrębie konkretnego tematu
• Zestawienia, podsumowania
• Najnowsze technologie reklamy wizualnej
• Komentarze ekspertów, dostawców i użytkowników
• Opisy wizualnych kampanii reklamowych w Polsce i na świecie

Ponadto u nas:

dynamizm, przystępność, wnikliwość, otwartość i różnorodność!

PROFIL UCZESTNIKÓW

 • Dyrektorzy i Kierownicy Marketingu
 • Dyrektorzy i Kierownicy ds. Komunikacji / PR
 • Dyrektorzy Mediów
 • Produkt i Brand Managerowie
 • Specjaliści ds. Marketingu
 • Dyrektorzy, Kierownicy, Specjaliści ds. IT
 • Dyrektorzy agencji reklamowych
 • Operatorzy sieci Digital Signage
 • Inwestorzy finansowi (Venture Capital)
 • Dyrektorzy firm badawczych i doradczych
 • Dyrektorzy firm projektowych, aranżujących wnętrza
 • Dyrektorzy/Kierownicy działów promocji w urzędach miast (promocja regionów)
 • Domy mediowe
 • Reprezentanci jednostek finansowanych z budżetu państwa
 • Pozostałe osoby zainteresowane nowoczesną komunikacją cyfrową - Digital Signage
 
All Rights Reserved. Copyright © Digital Signage Trends 2009 - 2013